Novinky - Uzavření mostu přes Bakovský potok v Hobšovicích: uzavírka od 4.4.2022. Ruší se na půl roku autobusová zastávka Hobšovice I.

Uzavření mostu přes Bakovský potok v Hobšovicích: uzavírka od 4.4.2022. Ruší se na půl roku autobusová zastávka Hobšovice  I.

Komunikace III. třídy vedoucí přes most bude od 4.4.do 4.9.2022 uzavřena. Bourat se most začne 11.4. Objízdná trasa povede obousměrně z Hobšovic do Tmáně, Beřovic a zpět do Hobšovic. Od pondělí se ruší autobusová zastávka Hobšovice I.
Objízdná trasa, fotky ze stavby v příloze.

DIO - objízdná trasa - mapa.pdf (2.53 MB)

Upozorňujeme, že od pondělí se ruší autobusová zastávka Hobšovice I. Pro obec Hobšovice se po dobu stavby bude využívat pouze zastávka Hobšovice II v dolní části obce. Jedná se o autobusové linky 593 a 594, autobus pojede v trase ze Žižic do Beřovic, Tmáně a pak do Hobšovic.

DIO - objízdná trasa - mapa.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 2,53 MB