Projektem WiFi4EU Evropská komise podporuje zavádění bezplatného systému wi-fi připojení pro občany a návštěvníky ve veřejných prostorách.
Více v příloze.

BEZPLATNÉ ZŘÍZENÍ WI-FI HOTSPOTŮ V OBCI Hobšovice:
Projektem WiFi4EU Evropská komise podporuje zavádění bezplatného systému
wi-fi připojení pro občany a návštěvníky ve veřejných prostorách.
V naší obci bylo připojení na internet  instalováno na OU + okolní prostranství , budova bývalé školy + okolí, obě
autobusové zastávky, okolí kostela,  hřiště a jeho prostranství.Ve svých zařízeních vyhledejte název sítě ( SSID )" wifi4eu " ,ke kterému se lze bezplatně připojit. Konektivita by měla být kolem 20 Mba.

Hobšovice_mapaWIFI (1).docx (2.53 MB)

V obci Skůry bylo zřízeno veřejné internetové připojení na dětském hřišti. Připojení je bez hesla.  Konektivita by měla být kolem 10Mba.

Na veřejné internetové připojení pro občany získala obec dotaci z Evropské unie, připojení bude dotováno po dobu tří let.

Hobšovice_mapaWIFI (1).docx

Typ souboru: DOCX dokument, Velikost: 2,53 MB